2-ИЙ ЕТАП НАЦІОНАЛЬНОГО ТАЛАНТ-ШОУ "ВІЙНА НЕ ЗАБЕРЕ ТВОЮ МРІЮ"

2-ИЙ ЕТАП НАЦІОНАЛЬНОГО ТАЛАНТ-ШОУ "ВІЙНА НЕ ЗАБЕРЕ ТВОЮ МРІЮ"
Презентація 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію"


👐 Партнер проекту БО "МБФ "Я люблю Україну"" ! 💛 💙
🔰 Організація була заснована ініціативною групою свідомих киян, які не змогли стояти осторонь від подій, що відбуваються в Україні.
💬 Жахливе становище, в якому зараз перебуває Схід України, вимагає від нас рішучих дій та адресної допомоги. Воєнні дії, безчинства сепаратистів, розруха, постраждале мирне населення не може залишити байдужими ані українців, ані світову спільноту, тому міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну» вирішив узяти на себе організацію допомоги мешканцям Східного регіону. 💬 - пишуть засновники благодійного фонду.
👏 Щиро дякуємо за допомогу та підтримку!Голова Міжнародного благодійного фонду "Я люблю Україну" Матвій Сапожніков, учасниця 1-го етапу талант-шоу, переселенка Марія Семененко, головний організатор талант-шоу, керівник ГО "Асоціація творчих людей "Time of Changes" Юлія Бартєнєва, організатор талант-шоу, перший заступник керівника ГО "Офіцерський корпус", голова Центральної ради професійної спілки ветеранів, працівників поліції охорони Вадим Бартєнєв, народний депутат України, полковник Повітряних сил ЗСУ Юлій Мамчур, партнер 1-го та 2-го етапів талант-шоу і мати трьох усиновлених дітей Альона Яковлева (зліва направо) під час презентації 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію" для дітей та молоді з сімей, що постраждали від військових дій на сході України, та підбиття підсумків підготовки до гранд-фіналу проекту, Київ, 1 липня 2016 року.

КИЇВ. У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" відбулася презентація 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію" для дітей та молоді з сімей, що постраждали від військових дій на сході України, та підбиття підсумків підготовки до гранд-фіналу проекту