У середу, 13 серпня, кияни передали гуманітарну допомогу та дитячі малюнки-листи до постраждалих міст Донбасу. Важливі для побуту речі вдалося зібрати Міжнародному благодійному фонду «Я люблю Україну».

«Перш за все, речі зібрані нами підуть дітям, які були вимушені покинути свої оселі через воєнні дії», - розповів голова правління МБФ «Я люблю Україну» Матвій Сапожніков.

Кияни передали допомогу та листи дітям Донбасу
Наша поїздка у Слов'янськ...
На момент виходу зі Слов'янська 5 липня 2014 року, за різними даними, угруповання проросійських бойовиків нараховувало від 1000 до 1824 чоловік. За матеріалами інтерв'ю з Генштабом, кількість бойовиків у Слов'янську на момент виходу складала понад 1000 чоловік. За словами радника президента Юрія Луценка, у колонах проросійських бойовиків, що відступали з оточеного Слов'янська, було 1,5 тис. чоловік. За словами розвідника, що діяв під прикриттям в угрупуванні Ігоря Гіркіна, чисельність всього угрупування, що діяло у Слов'янську, складала 1824 чоловіка.

За даними дослідників-блогерів, загін бойовиків у Слов'янську налічував 160 чоловік станом на 1 травня, 400 чол. — на 1 червня, і порядка 1500—1800 чол. на 1 липня 2014.


Слов'янськ (ФОТО)