Колишні заручники терористів відновлюють школу КОЛИШНІ ЗАРУЧНИКИ ТЕРОРИСТІВ ТЕПЕР ВІДНОВЛЮЮТЬ ШКОЛУ В СЛОВ’ЯНСЬКУ
Друзі, ось одна з чудових історій, яка заслуговує на те, аби її розповіли всій країні.
Проукраїнські активісти Донецька та області, декотрі з яких навіть побували в полоні в терористів, зараз не сидять по кутках без роботи, а приїхали до Слов’янська відновлювати місто. Близько 10 осіб на волонтерських засадах працюють на відновлення першої в місті української школи №4, яка працює вже 20 років.
Під час окупації міста бойовиками біля школи №4 знаходився один із блокпостів терористів. Вони “обчистили” навчальний заклад майже повністю - починаючи від комп’ютерів і завершують ліжками для найменших школярів та дверей. Під час звільнення в будівлю школи влучило кілька снарядів, була повністю знищена огорожа. Зараз 300 слов’янських дітей ризикують залишилися без місця навчання - адже відновити школу до 1 вересня буде дуже складно.
Місцева влада обіцяє виділити кошти на відновлення школи, але поки ці кошти не дійшли. Та навіть якщо вони дійдуть найближчим часом, то їх призначення - це виключно будівельні матеріали та реанімація приміщення. На все, що було винесене бойовиками, доведеться збирати нашим улюбленим способом - скидати по 5 грн. всім миром.
Тому просимо журналістів звернути увагу на цю історію - не лише через те що вона гарна та шляхетна (проукраїнські активісти Донбасу відновлюють українську школу в Слов”янську), а й через те, що волонтери дуже просять небайдужих людей відгукнутися та допомогти з матеріально-технічним відновленням школи - або коштами, або (що бажаніше) конкретними речами
Будемо вдячні вам за допомогу!
Кияни передадуть на Донбас гуманітарну допомогу та дитячі листи
У середу 13 серпня Міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну» проведе акцію в центрі Києва.
Перш ніж передати постраждалим містам Донбасу партію гуманітарної допомоги, яку вдалося зібрати фонду, її доповнять листами моральної підтримки від київських дітей.
Під час акції, що відбудеться у парку Шевченка, столичні діти писатимуть листи підтримки та малюватимуть свої побажання нашим співвітчизникам, що опинилися у зоні бойових дій на сході України, а тепер потребують матеріальної та моральної підтримки для відновлення нормального життя в своїх містах.
Цей захід стане першим кроком у роботі фонду, заснованого молодими киянами. Утім, вже зараз фонд має домовленості з іноземними меценатами, які готові надавати ресурси для відбудови Донбасу. Зокрема ведуться переговори з фондами, компаніями та приватними особами з Канади, США, Швейцарії та інших країн Європи. Вони готові надавати гроші через фонд, аби відбудовувати зруйновані школи, дитячі садки, інтернати.
Акція розпочнеться 13 серпня об 11:00 біля великого дитячого майданчика у Парку Шевченка(поблизу вул. Терещенківська, 11)