Колишні заручники терористів відновлюють школу

Дата: 11-08-2014, 14:37
Колишні заручники терористів відновлюють школу КОЛИШНІ ЗАРУЧНИКИ ТЕРОРИСТІВ ТЕПЕР ВІДНОВЛЮЮТЬ ШКОЛУ В СЛОВ’ЯНСЬКУ
Друзі, ось одна з чудових історій, яка заслуговує на те, аби її розповіли всій країні.
Проукраїнські активісти Донецька та області, декотрі з яких навіть побували в полоні в терористів, зараз не сидять по кутках без роботи, а приїхали до Слов’янська відновлювати місто. Близько 10 осіб на волонтерських засадах працюють на відновлення першої в місті української школи №4, яка працює вже 20 років.
Під час окупації міста бойовиками біля школи №4 знаходився один із блокпостів терористів. Вони “обчистили” навчальний заклад майже повністю - починаючи від комп’ютерів і завершують ліжками для найменших школярів та дверей. Під час звільнення в будівлю школи влучило кілька снарядів, була повністю знищена огорожа. Зараз 300 слов’янських дітей ризикують залишилися без місця навчання - адже відновити школу до 1 вересня буде дуже складно.
Місцева влада обіцяє виділити кошти на відновлення школи, але поки ці кошти не дійшли. Та навіть якщо вони дійдуть найближчим часом, то їх призначення - це виключно будівельні матеріали та реанімація приміщення. На все, що було винесене бойовиками, доведеться збирати нашим улюбленим способом - скидати по 5 грн. всім миром.
Тому просимо журналістів звернути увагу на цю історію - не лише через те що вона гарна та шляхетна (проукраїнські активісти Донбасу відновлюють українську школу в Слов”янську), а й через те, що волонтери дуже просять небайдужих людей відгукнутися та допомогти з матеріально-технічним відновленням школи - або коштами, або (що бажаніше) конкретними речами
Будемо вдячні вам за допомогу!