Презентація 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію"


👐 Партнер проекту БО "МБФ "Я люблю Україну"" ! 💛 💙
🔰 Організація була заснована ініціативною групою свідомих киян, які не змогли стояти осторонь від подій, що відбуваються в Україні.
💬 Жахливе становище, в якому зараз перебуває Схід України, вимагає від нас рішучих дій та адресної допомоги. Воєнні дії, безчинства сепаратистів, розруха, постраждале мирне населення не може залишити байдужими ані українців, ані світову спільноту, тому міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну» вирішив узяти на себе організацію допомоги мешканцям Східного регіону. 💬 - пишуть засновники благодійного фонду.
👏 Щиро дякуємо за допомогу та підтримку!Голова Міжнародного благодійного фонду "Я люблю Україну" Матвій Сапожніков, учасниця 1-го етапу талант-шоу, переселенка Марія Семененко, головний організатор талант-шоу, керівник ГО "Асоціація творчих людей "Time of Changes" Юлія Бартєнєва, організатор талант-шоу, перший заступник керівника ГО "Офіцерський корпус", голова Центральної ради професійної спілки ветеранів, працівників поліції охорони Вадим Бартєнєв, народний депутат України, полковник Повітряних сил ЗСУ Юлій Мамчур, партнер 1-го та 2-го етапів талант-шоу і мати трьох усиновлених дітей Альона Яковлева (зліва направо) під час презентації 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію" для дітей та молоді з сімей, що постраждали від військових дій на сході України, та підбиття підсумків підготовки до гранд-фіналу проекту, Київ, 1 липня 2016 року.

КИЇВ. У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" відбулася презентація 2-го етапу національного талант-шоу "Війна не забере твою мрію" для дітей та молоді з сімей, що постраждали від військових дій на сході України, та підбиття підсумків підготовки до гранд-фіналу проекту
Ми дуже вдячні асоціації творчих людей "Time of changes" за те що дали можливість взяти участь у такому неперевершеному конкурсі.

Війна не забере твою мрію
Фонд «Я люблю Україну» та діти Києва підтримали співвітчизників в АТО
У середу, 13 серпня, в Київському парку імені Шевченка новостворений благодійний фонд «Я люблю Україну» провів акцію, під час якої діти малювали свої побажання співвітчизникам, що опинилися у зоні бойових дій на сході України. Листи і малюнки найближчим часом передадуть постраждалим містам Донбасу разом із гуманітарною допомогою, яку зібрали напередодні.

Сьогодні у столичному парку Шевченка міжнародний благодійний фонд "Я люблю Україну" провів акцію, під час якої діти написали листи підтримки співвітчизникам, які нині перебувають на сході країни та опинилися в епіцентрі бойових дій.

Листи і малюнки із побажаннями миру і спокою передадуть на Донбас разом із гуманітарною допомогою, про яку подбали вже дорослі волонтери.

Тим часом дітям організатори акції вручили синьо-жовті повітряні кульки, що неабияк потішило маленьких патріотів.

Діти написали листи співвітчизникам, які перебувають на сході України
Назад Вперед