У середу, 13 серпня, кияни передали гуманітарну допомогу та дитячі малюнки-листи до постраждалих міст Донбасу. Важливі для побуту речі вдалося зібрати Міжнародному благодійному фонду «Я люблю Україну».

«Перш за все, речі зібрані нами підуть дітям, які були вимушені покинути свої оселі через воєнні дії», - розповів голова правління МБФ «Я люблю Україну» Матвій Сапожніков.

Кияни передали допомогу та листи дітям Донбасу
Наша поїздка у Слов'янськ...
На момент виходу зі Слов'янська 5 липня 2014 року, за різними даними, угруповання проросійських бойовиків нараховувало від 1000 до 1824 чоловік. За матеріалами інтерв'ю з Генштабом, кількість бойовиків у Слов'янську на момент виходу складала понад 1000 чоловік. За словами радника президента Юрія Луценка, у колонах проросійських бойовиків, що відступали з оточеного Слов'янська, було 1,5 тис. чоловік. За словами розвідника, що діяв під прикриттям в угрупуванні Ігоря Гіркіна, чисельність всього угрупування, що діяло у Слов'янську, складала 1824 чоловіка.

За даними дослідників-блогерів, загін бойовиків у Слов'янську налічував 160 чоловік станом на 1 травня, 400 чол. — на 1 червня, і порядка 1500—1800 чол. на 1 липня 2014.


Слов'янськ (ФОТО)

Колишні заручники терористів відновлюють школу КОЛИШНІ ЗАРУЧНИКИ ТЕРОРИСТІВ ТЕПЕР ВІДНОВЛЮЮТЬ ШКОЛУ В СЛОВ’ЯНСЬКУ
Друзі, ось одна з чудових історій, яка заслуговує на те, аби її розповіли всій країні.
Проукраїнські активісти Донецька та області, декотрі з яких навіть побували в полоні в терористів, зараз не сидять по кутках без роботи, а приїхали до Слов’янська відновлювати місто. Близько 10 осіб на волонтерських засадах працюють на відновлення першої в місті української школи №4, яка працює вже 20 років.
Під час окупації міста бойовиками біля школи №4 знаходився один із блокпостів терористів. Вони “обчистили” навчальний заклад майже повністю - починаючи від комп’ютерів і завершують ліжками для найменших школярів та дверей. Під час звільнення в будівлю школи влучило кілька снарядів, була повністю знищена огорожа. Зараз 300 слов’янських дітей ризикують залишилися без місця навчання - адже відновити школу до 1 вересня буде дуже складно.
Місцева влада обіцяє виділити кошти на відновлення школи, але поки ці кошти не дійшли. Та навіть якщо вони дійдуть найближчим часом, то їх призначення - це виключно будівельні матеріали та реанімація приміщення. На все, що було винесене бойовиками, доведеться збирати нашим улюбленим способом - скидати по 5 грн. всім миром.
Тому просимо журналістів звернути увагу на цю історію - не лише через те що вона гарна та шляхетна (проукраїнські активісти Донбасу відновлюють українську школу в Слов”янську), а й через те, що волонтери дуже просять небайдужих людей відгукнутися та допомогти з матеріально-технічним відновленням школи - або коштами, або (що бажаніше) конкретними речами
Будемо вдячні вам за допомогу!
Кияни передадуть на Донбас гуманітарну допомогу та дитячі листи
У середу 13 серпня Міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну» проведе акцію в центрі Києва.
Перш ніж передати постраждалим містам Донбасу партію гуманітарної допомоги, яку вдалося зібрати фонду, її доповнять листами моральної підтримки від київських дітей.
Під час акції, що відбудеться у парку Шевченка, столичні діти писатимуть листи підтримки та малюватимуть свої побажання нашим співвітчизникам, що опинилися у зоні бойових дій на сході України, а тепер потребують матеріальної та моральної підтримки для відновлення нормального життя в своїх містах.
Цей захід стане першим кроком у роботі фонду, заснованого молодими киянами. Утім, вже зараз фонд має домовленості з іноземними меценатами, які готові надавати ресурси для відбудови Донбасу. Зокрема ведуться переговори з фондами, компаніями та приватними особами з Канади, США, Швейцарії та інших країн Європи. Вони готові надавати гроші через фонд, аби відбудовувати зруйновані школи, дитячі садки, інтернати.
Акція розпочнеться 13 серпня об 11:00 біля великого дитячого майданчика у Парку Шевченка(поблизу вул. Терещенківська, 11)
Варіант перший: через інтернет, не виходячи з дому.
Міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну»

Наша організація заснована ініціативною групою свідомих киян, які не можуть стояти осторонь від подій, що відбуваються в Україні.

Жахливе становище, в якому зараз перебуває Україна, вимагає від нас рішучих дій та адресної допомоги. Воєнні дії, безчинства сепаратистів, розруха, не може залишити байдужими ані українців, ані світову спільноту, тому міжнародний благодійний фонд «Я люблю Україну» вирішив узяти на себе організацію допомоги мешканцям України.

Програма МБФ «Я люблю Україну»

Метою МБФ є допомога Україні, зокрема:

• відбудова населенних пунктів;
• розвиток міст, сел, СМТ;
• допомога біженцям;
• матеріальна та гуманітарна допомога мирному населенню;
• допомога дітям родин, що постраждали внаслідок воєнних дій;
• допомога дитбудинкам та будинкам інвалідів...
Назад Вперед